RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Plęs

Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. ( RODO) informuję, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Plęs.
  2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonania usługi – związanej z usługami prawniczymi (Udzielanie porad prawnych i podatkowych, Opracowywanie umów oraz pism procesowych, Reprezentację przez adwokata w postępowaniach sądowych, Prowadzenie negocjacji i kontaktowania się w w/w celu.
  3. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.
  4. Posiada Pani/ Pan prawo do wniesienia skargi GIODO gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy RODO.
  5. Posiada Pan/ Pani prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Podanie przez Pana/ Panią danych osobowych jest wymogiem świadczenia usług przez firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Plęs.
Ważne:
Certyfikat SSL chroni wrażliwe informacje dzięki szyfrowaniu wysyłanych danych, a następnie rozszyfrowaniu ich przez odbiorcę.
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie htt.png

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress